fbpx
Filtry

85 Znalezione obiekty

Show More
Resetuj
Zespół Pensjonatów Dolina Białego

Zespół Pensjonatów Dolina Białego

Położona w zacisznej części miasta, a zarazem w niewielkiej odległości od centrum stwarza doskonałe warunki do relaksu z dala od miejskiego hałasu, przy jednoczesnym łatwym dostępie do największych atrakcji turystycznych Zakopanego. Usytuowanie przy wejściu do malowniczej Doliny Białego, nieopodal szlaków spacerowych, górskich i wielu tras rowerowych sprawia, że Zespół Dolina Białego to miejsce idealne do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

0
Zespół Pensjonatów Antałówka

Zespół Pensjonatów Antałówka

Zespół Pensjonatów Antałówka to dwa trzygwiazdkowe pensjonaty – Antałówka I i Antałówka II, które dzięki swojemu atrakcyjnemu położeniu cieszą się dużą popularnością wśród odwiedzających Zakopane gości. Ze wzgórza Antałówka, na którym się znajdują rozpościera się malownicza panorama Tatr - jedna z najpiękniejszych w tej okolicy. Otoczenie gór i lasów zachwyci każdego miłośnika odpoczynku na łonie natury.

0
Zamek Gniew

Zamek Gniew

Zamek Gniew, potężna gotycka twierdza rycerzy - mnichów, siedziba królów, hetmanów i starostów, słynący z turniejów rycerskich, zaciętych bitew i wspaniałych spektakli zaprasza do swoich Komnat. Goście odwiedzający hotel w Zamku doceniają fascynującą mieszankę historii i komfortu. Oferujemy zakwaterowanie w 4 niezwykłych lokacjach w obrębie terenu zamkowego.

0