Dodaj swój obiekt

Chcesz dodać swój obiekt do listy promowanej na zostanw.pl? Chcesz go wyróżnić? Nic prostszego! Skorzystaj z poniższego formularza – niebawem skontaktujemy się z Tobą, a Twoja oferta pojawi się w portalu.

  W jaki sposób przetwarzamy Twoje dane? Dowiesz się tego  tutaj.

  Często zadawane pytania

  Kim jesteście?

  Zostanw.pl powstało z inicjatywy Social WiFi. Znaczna część naszych klientów to hotele, dlatego kryzys dotknął nas w podobnym stopniu, co branżę turystyczną. Postanowiliśmy wykorzystać naszą znajomość technologii i sektora hotelarskiego, aby rozwiązać problem bezpośrednich rezerwacji i zachęcić Polaków do pozostania w kraju – #zostanwpolsce.

  Ile to kosztuje?

  Umieszczenie oferty w serwisie jest bezpłatne, a za przekierowanie i dokonanie rezerwacji nie jest pobierana żadna opłata. Nasz sukces zależy od sukcesu polskiej branży turystycznej, więc robimy wszystko, co tylko możemy, żeby ją wesprzeć.

  Jaki jest model biznesowy?

  Na razie platforma nie jest monetyzowana. Skupiamy się na poprawie warunków biznesowych hoteli, co pozytywnie wpłynie na naszą główną działalność. Być może w przyszłości rozważymy płatne formy promocji, choć na razie nie mamy takich planów.

  Jak reklamujecie serwis?

  Wiele firm jest zainteresowanych współpracą przy akcji #zostanwpolsce, dzięki czemu możemy korzystać z szerokiego wachlarza kanałów komunikacji. Wybieramy te, na których znamy się najlepiej, tj. marketing emailowych i promocja w mediach społecznościowych.

  Jeżeli jesteś w stanie wesprzeć nas swoim budżetem marketingowym, skontaktuj się z nami, a przedstawimy więcej informacji i wspólnie zaplanujemy akcję cross-marketingową.

  Jak mogę pomóc?

  Zachęcamy do umieszczania naszych materiałów marketingowych na swojej stronie i przy pomocy pozostałych kanałów. Zapraszamy też do polubienia i share’owania naszego fanpage’a. Linki do materiałów i mediów społecznościowcyh znajdują się w stopce strony.

  Jeśli chcesz pomóc w inny sposób, skontaktuj się z nami.

  Gdzie dowiem się więcej o Social WiFi?

  Odwiedź naszą stronę socialwifi.com i dowiedz się więcej. Możesz też skontaktować się z nami przy pomocy zostanw.pl – chętnie opowiemy więcej o naszej głównej działalności.